Напередодні у Єгипті знову мітингували прихильники Мурсі

  У Єгипті влаштували традиційні п’ятничні демонстрації на підтримку поваленого президента Мурсі.

  На вулиці великих міст країни вийшли тисячі мусульман. Вони несли портрети Мурсі і вимагали негайно повернути його до влади. Військових, які усунули президента від виконання обов’язків, називали заколотниками. Особливо наполягали на тому, щоби від влади відсторонили чинного міністра оборони і верховного головнокомандувача збройних сил країни, Абделя Фаттаха Аль-Сісі, який брав участь у поваленні Мурсі. Акції минули переважно мирно.

  Протестувальник: «Я беру участь у протесті, щоби підтримати легітимну владу і виступити проти заколотників. Військові усунули президента від влади, а самі не здатні ефективно керувати державою. Ситуація щодня погіршується, людям усе складніше, а молоді активісти гинуть лише тому, що наважилися відкрито підтримати опозицію. Через цей заколот ми втратили усі досягнення революції».

  Протестувальник: «Мурсі – перший президент, якого єгипетський народ обрав під час вільних і прозорих демократичних виборів. І якщо комусь не подобалися його методи – слід було перемогти його на виборах, а не усувати від влади силою».

  Попередній матеріал
  Масштабна ДТП на Філіппінах – десятки загиблих
  Наступний матеріал
  Ільхам Алієв офіційно розпочав свій третій президентський термін
  Теги: