Напад на поліцейський патруль у Північній Ірландії

  Загострення ситуації у Північній Ірландії. Близько опівночі стався напад на поліцейський патруль. Один правоохоронець загинув. Поки жодна з організацій не взяла на себе відповідальність за скоєне.

  Інцидент стався у містечку Крейг-ейвон, за 40 кілометрів від Белфаста. За 2 дні до цього двоє британських солдат загинули під час стрілянини на військовій базі. Зловмисники пробралися на територію та відкрили вогонь з кулемету. Про свою причетність до нападу оголосила організація "Справжня ІРА". Протистоянна протестантів та католиків у Ірландії тривало десятиліттями. Останній великий теракт стався у 1998 році. У 2005 Ірланська республіканська армія оголосила про своє повне роззброєння. У провінції побоюються, що ці 2 напади - на військових та на поліцейського - зведуть нанівець зусилля по встановленню діалогу між сторонами. Втім, поліітики та правоохоронців переконують у протилежному.

  Х`ю Орд, констебль поліції: "Цей інцидент жодним чином не вплине на мене чи моїх офіцерів. Я маю на увазі, що ми і далі виконуватимемо наш обов`язок перед суспільством. Не зважаючи на те, що поліцейські знали, що їх робота пов`язана з небезпекою, вони не намагалися уникнути своєї роботи. Сумно, що загинула людина, виконуючи свій обов`язок, захищаючи громаду".

  Попередній матеріал
  Вибух у Шрі-Ланці - 8 людей загинули
  Наступний матеріал
  Тимошенко: Пенсійний вік в Україні змінювати не будуть
  Теги:
  Loading...