5.ua

Напад на інспекторів ООН в Дамаску

  Невідомі снайпери обстріляли інспекторів ООН, які виїхали з Дамаску на місце передбачуваного застосування хімічної зброї, повідомляє Корреспондент.net

  При обстрілі ніхто не постраждав.

  "Автомобіль з кортежу команди з розслідування застосування хімічної зброї був навмисне обстріляний невідомими снайперами", - заявив у Нью-Йорку представник генсека ООН Мартін Несіркі.

  Раніше повідомлялося, що дві мінометні міни розірвалися в понеділок в центрі Дамаска поруч з готелем, де проживають експерти ООН, які прибули до Сирії для розслідування повідомлень про застосування хімічної зброї, передає агентство Reuters з посиланням на очевидців.

  Інспектори ООН прибули до Сирії минулого тижня. Через два дні, 21 серпня, низка ЗМІ повідомила про масштабне застосування військами уряду хімічної зброї в околицях Дамаска. Жертвами атаки стали, за попередніми даними, понад 600 людей. Коаліція національної опозиції Сирії стверджує, що кількість жертв становить близько 1,3 тисячі осіб. Сторони конфлікту неодноразово заявляли про свою непричетність, звинувачуючи у трагедії опонентів.

  Попередній матеріал
  З Криму курсуватимуть додаткові поїзди
  Наступний матеріал
  Розпочалася зустріч Азарова з Мєдвєдєвим
  Теги: