5.ua

Напад на Чорновол занепокоїв працівників закордонних ЗМІ [відео]

   

  Польські медіа - чи не найбільш детально розповідають про побиття журналістки. До репортажних подробиць додають, цитата: лише вчора Чорновол написала про міністра Захарченка «Тут живе кат», а сьогодні - опинилася в реанімації. Телеканал твн24 не церемониться з політ коректністю і в заголовку свого матеріалу запитує прямо «Помста за статтю про голову МВС?» Показують також архівне інтерв’ю з Тетяною Чорновол - поруч із фотографіями після побиття.

  Повідомляють про інцидент під Києвом і в Португалії та Іспанії. Згадують про розслідування журналістки. Матеріали розміщують - у розділі «кримінал», а не «політика».

  Німці реагують на напад не надто емоційно. Коротко переказують події, пояснюють, чим саме в Україні відома Тетяна Чорновол.

  Французькі медіа - відгукнулися на побиття активніше. Пишуть не лише про напад на Чорновол, а й про атаки на інших активістів Євромайдану. Детально розповідають про антикорупційні розслідування, проведені журналісткою останнім часом.

  Згадують про візити Чорновол до розкішних маєтків українських політиків і американські медіа. Розповідають задовго до зйомок будинку міністра Захарченка - журналістка намагалася прорватися до президентського маєтку.

  Повідомляють про побиття Тетяни Чорновол і російські медіа. Факт нападу висвітлюють стримано і досить об’єктивно. Та, наприклад, провладні канали - навіть не намагаються пояснити - хто така ця журналістка і чим могла заслужити напад.

   

   

  Попередній матеріал
  Посольство США в Україні закликає негайно розслідувати напад на Чорновол
  Наступний матеріал
  74% українців засуджує побиття та силовий розгін мирних демонстрантів на Євромайдані
  Теги:
  Loading...