Наметове містечко нью-йоркських протестувальників демонтує тамтешня поліція

  Наметове містечко нью-йоркських протестувальників демонтує тамтешня поліція. (зараз ви можете бачити це НАЖИВО) За даними агенції "Ройтерз", заарештували - вже п`ятнадцятьох активістів руху "Захопи Уолл-Стріт".
  За свідченнями очевидців, наметове містечко оточили сотні поліцейських. Вони пояснюють: влада міста доручила маніфестантам - тимчасово звільнити парк. Мовляв, там треба прибрати. Протестувальники мешкали у наметах в центрі Нью-Йорка - з середини вересня. До антикапіталістичних протестів - долучилися мешканці багатьох американських міст, і навіть інших країн світу. За останню добу - американська поліція демонтувала вже два табори протестувальників - у Портленді та Окленді.

  Девід Бенджова, мешканець Нью-Йорка: "Не бачу жодних виправдань для того, що влада розганяє мирних маніфестантів. Сподіваюся, люди зможуть повернутися і продовжити свої протести".

  Нейтан Стуве, протестувальник: "Коли правоохоронці демонтували наметове містечко активістів у Окленді, вони навряд чи досягли своєї мети. Навпаки, до протестів долучилося ще більше людей, і вони готові боротися ще рішучіше. Сподіваюся, поліція Нью-Йорка зробить висновок, що розганяти наші протести - марна справа, адже за нами - значна частина суспільства, яка бажає бути почутою".  

  Попередній матеріал
  У Лондоні влаштували виставку собак
  Наступний матеріал
  До 95-ти зросла кількість жертв повеней у Колумбії
  Теги: