5.ua

Найвищою будівлею у США визнали Всесвітній Торгівельний центр у Нью-Йорку

  Міжнародна комісія архітекторів напередодні оголосила: виміряючи об’єкт слід враховувати і висоту шпилю, який є невід’ємним елементом споруди. Отже, загальна висота Вежі Свободи складає 540 метрів, або 1776 футів. Остання цифра символічна, вона позначає рік здобуття незалежності Сполученими Штатами. Торгівельний центр планують відкрити наступного року. У ньому будуть розташовані ресторани, оглядові майданчики і майже 250 тисяч квадратних метрів офісних приміщень. Шпиль використовуватимуть у якості телевізійної антени. Дотепер найвищою спорудою у США вважали хмарочос Вілліс-Тауер в Чикаго.

  Тімоті Джонсон, речник Ради з висотних будівель: «Є кілька методів вимірювання висоти будівель. Перший - визначає цей показник за найвищим поверхом, на якому мешкають люди. Другий - показує відстань найвищої точки споруди від землі. У випадку з Вежею свободи при вимірах доцільно застосувати саме другий метод».

  Американець: «Гадаю, це чудово, що новий торгівельний центр нашого міста визнали найвищим у США. Це доводить, що Нью-Йорк нарешті оговтався після трагічного теракту з вежами-близнюками».

  Попередній матеріал
  Жителі Філіппін потерпають від нестачі харчів та питної води
  Наступний матеріал
  Азаров: Нормалізація відносин із РФ - питання номер один для української економіки [відео]
  Теги:
  Loading...