Найстаріша у світі тренерка з йоги за версією Книги рекордів Гіннеса мешкає у Нью-Йорку

  Найстаріша у світі тренерка з йоги за версією Книги рекордів Гіннеса - мешкає у Нью-Йорку. Рекордсменкою стала Тао Порчон-Лінч. Попри те, що їй вже виповнилося 93, жінка досі активно ділиться своїми знаннями з численними студентами.
  Родом Тао - з південної Індії. Прожила повноцінне життя була у шлюбі, займалася модельним бізнесом та акторством, брала участь у громадських рухах. Утім саме йога завжди була сенсом її життя, зізнається жінка. Цей спорт вона вподобала ще восьмирічною дівчинкою, відтоді і присвятила йому чималу частину свого часу. Тао викладає йогу вже понад 60 років, і зупинятися на досягнутому не збирається. На додачу захопилася танго, і цьогоріч збирається виступити у Пуерто-Ріко з молодим  сімдесятирічним - партнером.

  Тао Порчон-Лінч, інструкторка з йоги: "Я збираюся викладати йогу, допоки дихаю. Це надає мені життєвих сил, примушує усіх навколо посміхатися. Колись після операції на стегні мої лікарі запевняли мене, що час зупинитися, і більше я не зможу займатися спортом. Я їм просто не повірила, і вже невдовзі вислала медикам свою світлину у позі лотоса. Вони назвали мене диво-жінкою. Але це зовсім не диво, треба лише вміти розкрити увесь свій потенціал".
  Попередній матеріал
  Дивовижний порятунок у Мексиці
  Наступний матеріал
  Українські туристи заблукали у горах Туреччини
  Теги: