Найкращі ресторани світу отримали нагороду від британського кулінарного журналу

  Найкращі ресторани світу - отримали престижну нагороду від британського кулінарного журналу "Рестрон". На церемонії нагородження у Лондоні відзначили - півсотні закладів громадського харчування, які за оцінками минулого року, стали справжньою Меккою для гурманів.

  Перше місце посів - іспанський ресторан Селлер де Кан Рока, розташований у Жироні. Журі відзначило хист тамтешніх кухарів до поєднання традиційних каталонських страв з кулінарними інноваціями, а також - гостинність власників закладу. Іспанці потіснили з призового місця данських кулінарів з ресторану Нома. Ті посідали перше місце два роки поспіль, але цьогоріч перемістилися на другу сходинку. Третє призове місце - отримали італійці з моденської Остерія Францискана. Також у першій десятці - ресторани зі США, Бразилії, Австрії, Німеччини та Великої Британії.

  Жуан Рока, шеф-кухар ресторана-переможця: "Щоби отримати таку високу відзнаку, найголовніше - це наполеглива праця. А також відданість справі, креативність і трохи гарної вдачі.  Мені пощастило з братами. Вони співвласники ресторану, один з них - найкращий у світі сомельє - інший - неперевершений кондитер. З таким персоналом ми просто мусили перемогти".

  Попередній матеріал
  Церемонія зречення престолу починається у Нідерландах
  Наступний матеріал
  Сильна злива спричинила повінь у центральному Китаї
  Теги:
  Loading...