Найімовірніша причина залізничної катастрофи у Польщі - помилка стрілочника

  Найімовірніша причина залізничної катастрофи у Польщі - помилка стрілочника. Так вважають правоохоронці, які розслідують інцидент.
  Вони запевняють чоловік неправильно перевів стрілки, і саме це спричинило лобове зіткнення потягів. Йому вже висунули офіційні звинувачення. Якщо за результатами розслідування працівника залізниці визнають винним - йому загрожує до восьми років ув`язнення. Аварія на півдні Польщі - сталася у суботу ввечері. Тоді загинули шістнадцятеро людей, понад півсотні - зазнали поранень. Сьогодні країна другий день у жалобі. 

  Славомир Новак, міністр транспорту Польщі: "Поки зарано говорити - хто більше винний у катастрофі - стрілочник чи водій потяга. Щоби робити остаточні висновки, слід дочекатися доповіді слідчої комісії".

  Томаш Озімек, прокурор: "Натепер я можу лише  підтвердити, що слідчі ведуть роботу з контролерами  залізничних постів, відповідальними за рух на дільниці, де сталася аварія. Є усі підстави звинувачувати одного з них у ненавмисному спричиненні катастрофи".
  Попередній матеріал
  У Києві вшанували пам`ять Романа Шухевича
  Наступний матеріал
  Зухвалі напади терористів в Іраку: загинули 27 поліцейських
  Теги: