Найдорожчу у світі пляшку текіли відправлять у турне

  У Мексиці виготовили найдорожчу у світі пляшку текіли. Вона оздоблена дорогоцінними металами та коштовним камінням найвищого гатунку. Ємність обсягом 1,3 літра попередньо оцінили у кілька мільйонів доларів.

  Три з половиною мільйони за пляшку текіли. Сума здається просто неймовірною, утім експерти стверджують - товар того вартий. Адже це унікальна пляшка, на створення якої пішло кілька кілограмів платини та понад чотири тисячі діамантів! Над дизайном працювали найкращі фахівці Мексики. Пляшку називають шедевром ювелірного мистецтва.

  Віктор Давід Мена, представник компанії-замовника: "Для створення цієї пляшки використали майже два з половиною кілограми платини та чотири тисячі триста діамантів. Над нею працювали близько тридцяти найкращих ювелірів країни".

  Компанія, на замовлення якої створили диво-пляшку збирається відправити її у турне Європою та Азією. Під час цієї мандрівки шукатимуть покупця для дорогоцінної ємкості.  

  Дені Вейр, організатор турне: "Ми продемонструємо пляшку у Лондоні, Парижі, Швейцарії, Іспанії, Монако та Об"єднаних Арабських Еміратах. Ми збираємося продати її на аукціоні. Стартова ціна - три з половиною мільйони доларів".

  Окрім самої пляшки неабияку цінність має її вміст - першокласна текіла. Нещодавно науковці довели, що цей алкогольний напій корисний людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту. А вживання екстракту синьої агави, що є у складі текіли, це чудова профілактика такого серйозного захворювання, як рак шлунка.

  Попередній матеріал
  Число жертв тисняви на фестивалі у Камбоджі сягнуло 456 осіб
  Наступний матеріал
  Чеський тенісист здобув несподівану перемогу на чемпіонаті АТР в Лондоні
  Теги: