Найдорожче авто в світі виставили на аукціон

  Найдорожче авто світу продаватимуть сьогодні у Парижі. Це рідкісний "Буґатті" 37-го року - батько сучасних спортивних машин, який зберігся у бездоганному стані.

  Навіть 70 років тому таке авто було раритетом - компанія випустила лише 17 машин такої моделі.

  Паризький екземпляр - єдиний, який дожив до наших днів у первісному стані. Він мав усього двох власників. Останній - беріг його і тримав у гаражі упродовж півстоліття. Подальшу його долю вирішить наступний господар. Він може або зберегти авто у музейному стані, або ж відновити - і їздити сучасними дорогами. Однак, насамперед йому доведеться викласти кругленьку суму. Сподіваються продати раритет за три мільйони євро.

  Джеймс Найт, менеджер аукціонного будинку "Бонгемс": "Це надзвичайно рідкісна модель. Першим її власником був Ерл Гоув - зірка британського авто-треку 30-тих років. Потім машину придбав хірург Гарольд Карр, і ми вважаємо, що із початку 60-тих це авто ніколи не виїжджало за межі гаражу. Принаймні, про це свідчить наклейка про транспортний збір. Ще раз повторю - модель - надзвичайна. Решта, що дожили до наших днів, зазнали багатьох переробок. А це авто - як білий аркуш паперу, робіть із ним, що забажаєте".

  Попередній матеріал
  "Фаїна" дістанеться Кенії у вівторок-четвер,- Гавриш
  Наступний матеріал
  У Києві знову перекривають опалення і воду
  Теги:
  Loading...