Найдешевший у світі портативний комп’ютер за $35 показали в Індії

  Найдешевший у світі портативний комп’ютер показали в Індії. Планшетник вартістю 35 доларів призначений для потреб студентів і працівників освіти. Представники інших галузей зможуть придбати новинку за 45-ть доларів.

  Ґаджет називається "Акаш", із санскриту це перекладається як "простір", "ефір". На презентації - шістсот п’ятдесят планшетників безкоштовно роздали студентам столичних вишів. Окрім найдешевшого комп’ютера, індійським розробникам належать іще кілька бюджетних винаходів. Серед них - найдешевший у світі автомобіль Тата Нано, який коштує близько двох тисяч доларів.

  Капіл Сібал, міністр людських ресурсів та розвитку: "Дозвольте мені звернутися - не лише до наших дітей, але й до молоді цілого світу - цей продукт не лише для нас. Але й тих, хто незаможний, хто не має доступу до певних благ, хто марґіналізований і живе у нижчих верствах суспільства".

  Суніт Сагу, студент: "Головна мета цього винаходу - поширити його у сільських місцевостях, щоб тамтешнє населення мало доступ до цифрових технологій".

  Попередній матеріал
  Контейнеровоз сів на мілину поблизу узбережжя Нової Зеландії
  Наступний матеріал
  Трієра допитала датська поліція через нацистські висловлювання
  Теги: