Найбільшу в історію хакерську крадіжку розкрили у США. Серед затриманих - 3 українців

  Троє українців - серед обвинувачених у найбільшій у США справі про крадіжку особистих даних. Групі з одинадцяти людей закидають викрадення сорока одного мільйона номерів кредитних карток, а також інформації про банківські рахунки та паролі.
  Справа з незаконного привласнення приватної інформації стала наймасштабнішою за всю історію Штатів. Серед обвинувачених - українці Максим Ястремський, Дмитро Бурак, Сергій Сторчак, громадянин Білорусі, Естонії, двоє китайців і твоє американців. Щодо останнього фігуранта справи, то відоме лише його віртуальне ім`я. На думку слідчих, зловмисники підключалися до комп`ютерних систем банків та магазинів і - викрадали закриту інформацію про клієнтів. Вони зберігали її у зашифрованому вигляді на серверах у США, Україні та Латвії, а згодом перепродували громадянам цих країн. Скажімо, одного лише українця Ястремського звинувачують у привласненні в такий спосіб одинадцяти мільйонів доларів.

  Крім того, з`явилися нові подробиці іншої скандальної справи за участі українців. Посольство України у Греції підтвердило інформацію про затримання судна із українським екіпажем, на облавку якого перебував 71 нелегальний мігрант. Ані порт приписки, ані судна невідомі.
  Попередній матеріал
  Тимошенко: Інфляцію в країні вдалося подолати
  Наступний матеріал
  Законність громадянства Жванії знову переглянуть
  Теги:
  Loading...