Найбільші профспілки Туреччини проводять сьогодні загальний страйк

  Загальний страйк проводять сьогодні найбільші профспілки Туреччини. Не вийшли на роботу - інженери, лікарі, архітектори, стоматологи та держслужбовці.

  Таким чином "Конфедерація революційних робочих профспілок Туреччини" - висловила підтримку демонстрантам, які вже більше двох тижнів вимагають відставки уряду та прем’єра країни. Тим часом, міністр внутрішніх справ заявив, що страйк - незаконний і поліція залишає за собою право перешкоджати його проведенню. Утім, поки що нікого ставати до роботи - не змушували. Натомість - поступово наводять лад на площі Таксим. Її відкрили для пішоходів та частково - для транспорту, почала працювати станція метро. Вулиці Стамбула - охороняють посилені патрулі поліцейських та вояків.

  Муаммер Гюлер, міністр внутрішніх справ Туреччини:
  "Я ввів у місто додаткові сили та військову поліцію, яка мені підпорядковується. Вона відповідає за забезпечення порядку. Зараз - патрулює деякі райони Стамбула і виконує такі ж обов’язки, як і звичайна поліція".

   Протестувальник: "Парк Ґезі став символом для народу. Він уособлює свободу та спротив. Те, що звідти всіх розігнали - нічого не означає. Люди чинять опір, вони вже сказали "досить!"

   

  Попередній матеріал
  ТРУЇТИ ОПОНЕНТІВ: як Ердоган став ворогом матерів [відео]
  Наступний матеріал
  У Парижі проходить Міжнародна авіавиставка "Ле Бурже"
  Теги: