Найбільші профспілки Італії провели протест

  Найбільші профспілки Італії провели протест неподалік парламенту. Вони обстоювали права людей, віком від 50-ти років. Саме по них, на думку профспілок - найбільше вдарить нова пенсійна реформа.

  Згідно з нею - пенсійний вік піднімуть до 66-ти років. Це рішення нівелює низку угод між підприємствами і робітниками, укладених кілька років тому. Вони передбачали звільнення з роботи за два роки до пенсії, в обмін на фінансову виплату від роботодавця протягом цих двох років. З новою реформою виплата від фірми припиниться, але пенсію людина не отримуватиме, оскільки за законом - не досягне пенсійного віку.

  Чоловік: "Я не знаю, що робити, і хто найме на роботу шістдесятирічного чоловіка? Я хвилююся, бо і без пенсії, і без роботи мені доведеться жити до шістдесяти шести років. Якщо хтось хоче мене найняти - то ось я тут".

  Сюзанна Камюсо, лідерка профспілки: "Ми знову зіштовхнулися з тими ж проблемами в цьому уряді і з цією економією бюджету. Фінансових ресурсів немає, бо вони не там їх шукають. І тому вибирають найлегший шлях - уразити робітників та малих підприємців, замість того, щоб запровадити податок на власність".

  Попередній матеріал
  До 77 зросла кількість жертв повеней у Пекіні
  Наступний матеріал
  Біля колони Магдебурзького права у Києві невдовзі можуть звести 2 готелі
  Теги: