Набирає обертів скандал із жбурлянням черевика в Джорджа Буша

  Набирає обертів черевиковий скандал. Мешканці Іраку вимагають звільнення журналіста, який напередодні кинув взуттям у Президента Джорджа Буша. У Багдаді відбулися масові протести на захист кореспондента каналу Аль-Багдадія. У різних країнах Близького Сходу Мунтадара Аль-Заіді вважають національним героєм.
  Медійника затримали одразу після інциденту. У в`язниці чоловіка допитують - чи не стоїть за його діями якесь угруповання, котре заплатило гроші за образу американського президента. Торкнутися підошвою в арабських країнах вважається найбільшою образою та виявом зневаги. Щоправда, Джордж Буш вийшов із ситуації з гумором і розцінює  вчинок журналіста як бажання потрапити на перші шпальти. Захищати зухвальця вже висловили намір понад сотня найкращих адвокатів Багдада. Серед них - і адвокат Саддама Хусейна. 

  Фарид Аль-Фадхілі, помічник глави шиїтів: "Ми вимагаємо, щоб урядовці, правозахисні організації і навіть ООН зробили все, щоб Мунтадара звільнили. Він не зробив нічого, що порушувало б закон. Ці організації кажуть, що підтримують свободу і демократію. А він зробив це, щоб висловити свою думку про несправедливість, яку несуть американські окупаційні війська".

  Жінка: "Спочатку мені здалось, що це дуже смішно, а потім стало ніяково. Все ж таки він поки що наш президент".
  Попередній матеріал
  Оніщук: Ющенко може розпустити Парламент, якщо коаліцію трьох не оформлять офіційно
  Наступний матеріал
  Портнов: Уряд не закладатиме видатків на дочасні вибори у бюджеті-2009
  Теги:
  Loading...