На Землі народилася 7-мільярдна людина [відео]

  Нас уже - 7 мільярдів. Саме сьогодні на Землі народився ювілейний малюк. На почесне звання претендують одразу троє. Новонароджений у Росії хлопчик та двоє дівчаток - на Філіппінах і в Індії. Згідно з рішенням фонду ООН із народонаселення, сертифікат семимільярдного жителя планети Земля вручили саме матері російського хлопчика з Калінінграда.

  Ці малюки щойно з`явилися на світ, а вже стали об`єктом суперечок. І ця дівчинка з Філіппін, і цей хлопчик із Росії претендують на звання семимільярдного жителя Землі. Третьою їхньою конкуренткою стала новонароджена з Індії. Росіяни наполягають - саме їхній хлопчик з Калінінграда розміняв восьмий мільярд населення. Його мама вже отримала сертифікат від представників  ООН. Петро Ніколаєв народився за дві хвилини після опівночі. В родині це вже третя дитина.

  Олександр Мордовін, представник ООН: "В лице этого мальчика из Калининграда мы поздравляем всех детей, которые в этот день родились в нашей стране". 

  На Філіппінах, тим часом, стверджують, що семи-мільярдний малюк народився саме в їхній країні. Дівчинка Даніка Май Камачо з`явилася на світ за дві хвилини до опівночі. Лікарі кажуть, що пологи цілком можна вважати першими на 31-ше жовтня, а відтак семимільярдний титул має бути за філіппінською новонародженою. Тамтешні представники від ООН привітали родину. Вручили торт та грант на навчання дівчинки у вищому навчальному закладі. А також  грошовий сертифікат від спонсорів. На ці кошти сім`я вже планує відкрити магазин.

  Матір новонародженної дівчинки: "Я навіть не чекала на такий сюрприз. Я дуже щаслива. Ми вважаємо нашу донечку подарунком від Бога".

  Свої права на семимільярдного малюка заявила й Індія. Кажуть, ювілярка народилася саме на їхній території. Це - дівчинка на ім`я Наргіс. Очікується, що суперечку між країнами вирішить генсек ООН. Пан Гі Мун має виступати найближчим часом на тему маленького рекордсмена. Попередньому  - шестимільярдному мешканцю Землі вже 12 років. Аднан Невіч з`явився на світ у боснійській столиці Сараєво в 1999-му. Родина каже, жодних привілеїв почесний титул їм не дав. Щоправда, усі сусіди дотепер згадують, що Аднана привітав сам тодішній Генсек ООН Кофі Анан

  Аднан Невіч: "Учителі мною пишаються, а однокласники заздрять. Адже я шестимільярдний мешканець Землі".

  Поки тривають суперечки щодо ювілейного малюка, експерти одноголосно визнають - час і місце акції - умовні. Адже точні підрахунки провести майже неможливо. Щогодини у світі з`являється десять тисяч дітей. Це приблизно по п`ять новонароджених за секунду.

  Ганна Ільїних, 5 канал

  Попередній матеріал
  Палестинська автономія стала повноправним членом ЮНЕСКО
  Наступний матеріал
  Генсек НАТО прибув до Лівії з офіційним візитом
  Теги: