5.ua

На виборах у Баварії перемогли союзники Меркель

  Водночас, інший союзник Меркель з правлячої коаліції "Вільна демократична партія" п’ятивідсотковий бар’єр не подолала. Головні суперники провладних сил соціал-демократи здобули 21 відсоток голосів.

  Баварські вибори ЗМІ називають репетицією виборів у Бундестаг, які відбудуться у неділю. Аналітики вважають: якщо тенденція, продемонстрована баварцями збережеться, Ангелі Меркель доведеться шукати нових партнерів для формування коаліційного уряду.

  Хорст Зеехофер, прем’єр-міністр Баварії: «Ці вибори стали грандіозним успіхом для Християнсько-соціального союзу. Вони довели, що наша партія – дійсно народна політсила, нас підтримав кожен другий баварець».

  Крістіан Уде, речник Соціал-демократичної партії: «Результати волевиявлення не виправдали наших амбіцій та сподівань, але продемонстрували, що опозиція рухається у вірному напрямку – за нас проголосували понад 20 відсотків людей. Дякуємо усім, хто нас підтримав, і закликаємо усіх  прихильників мобілізуватися, щоби під час виборів у Бундестаг ми отримали кращі результати, ніж на земельних виборах в Баварії».

  Попередній матеріал
  Поліція знову побилась з мітингарями у низці турецьких міст
  Наступний матеріал
  Швеція святкує 40-ліття правління короля Карла XVI
  Теги:
  Loading...