На узбережжі Анталії голівудських акторів втілили в піщаних скульптурах

  Голлівудські герої - втілені у піщаних скульптурах. Таке можна побачити на узбережжі турецької Анталії. У піщаній казці - Кін-Конг, Бетмен і Нео з Матриці, а ще - мультяшні герої Льодовикового періоду, Історії іграшок та Короля лева. Цей фестиваль у Туреччині - відбувається п`ятий рік поспіль. Цього разу - у ньому взяли участь 13-ть скульпторів із різних країн світу. Триватиме виставка - аж до листопада.

  Гігантський динозавр наздоганяє джип - ця скульптура відображає картинку з фільму Юркського періоду. А поряд височіє велетень Кінг Конг. Тема цьогорічного фестивалю піщаних скульптур  - "Голлівуд". Тож, майстри з різних країн світу створювали прообрази найпопулярніших фільмів.

  Сем Карака, директор міжнародного фестивалю піщаних скульптур в Анталії: "Тема цьогорічного фестивалю -  "Голлівуд", тому ми створили образи з  найпопулярніших фільмів, таких як Титанік, Матриця, Термінатор і Останній самурай. Піщаний фестиваль у Туреччині - найбільший у світі. Всі експонати роблять з річного піску. Участь беруть тринадцятеро митців із різних країн світу".

  Попри те, що фестиваль проводять на середземноморському узбережжі, пісок для скульптур використовують тільки річний. Він ліпше тримається - кажуть майстри.

  Сетін Камзе, скульптор: "Ми зробили історію іграшок. Троє майстрів працювали п`ять днів. Усього пішло 60 тонн річного піску".

  Під час такої креативної роботи, за якої скульптори втілювали романтичну мить зустрічі головних героїв  Титаніка та відображали битву зіркових війн - погода ледь не зіпсувала усе.

  Сем Карака, директор міжнародного фестивалю піщаних скульптур в Анталії: "Під час роботи нам трохи дошкуляв дощ, ми були збентежені, адже погода могла усе пошкодити".

  Утім, усе минулося і піщана казка тепер привертає увагу численних туристів.

  Світлана Сахорпа, туристка з Росії: "Мы никогда не видели подобного и очень рады, что попали на выставку и показали такую красоту детям".

  Римма Ляпіна, туристка з Росії: "Никогда не видела подобного. Приятно осозновать, что на земле столько талантливых людей. Мы сделали на память кучу фотографий и привезем их на родину".

  Фестиваль піщаних скульптур в Анталії триватиме приблизно п"ять місяців. Звичайно, якщо фігури не зіпсує погода. Адже екпонати не переживуть зливи і почнуть руйнуватися, якщо буде занадто спекотно.

  Ганна Ільїних, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Нашестя черепах у міжнародному аеропорту Нью-Йорка [відео]
  Наступний матеріал
  Найдовший міст у світі через море відкрили в Китаї
  Теги: