На терміновий саміт зібралися ірландські та британські політики

  На терміновий саміт зібралися ірландські та британські політики. Вони засудили напади на військових та поліцейського, які сталися останніми днями у Північній Ірландії. Політики переконані - часи протистояння між ірландськими католиками та про-британськими протестантами відійшли у минуле.

  Нині люди цінують добробут та спокій, і не потуратимуть радикалам.

  Майкл Мартін, міністр закордонних справ Ірландії: "Ці особи, маленька група поганих людей мають можливість вбивати та калічити. Але вони не можуть зруйнувати усе те, що ми зробили для громадян, які живуть на острові Ірландія. Не тільки ми, але й усі політичні партії упевнені в цьому. Поліція зробить усе можливе, щоб покарати цих жорстоких боягузів".

  Шон Вудворт, міністр у справах Північної Ірландії: "Ми знали про те, що готується напад. Поліція посилила заходи безпеки. Звичайно, це не означає 100 відсоткову безпеку для усіх громадян. Але я хочу звернути увагу на інше - подивіться. як відреагували на цей напад мешканці острова - у Північній Ірланді, Ірландії, політики та міністри. Усі в один голос сказали нападникам - йдіть геть, ви нам не потрібні!"

  Попередній матеріал
  Сенат США скасував обмеження на поїздки на Кубу
  Наступний матеріал
  П. Осетія вирішила надати землю під розміщення військових баз РФ терміном на 99 років
  Теги:
  Loading...