liberalamerica.org

На світовому ринку з'явиться порошковий алкоголь

  На світовий ринок надходить новинка - суха горілка, ром та інші алкогольні напої у формі порошків.

  Про це повідомляє УНІАН із посиланням на лондонську газету The Times. 

  "Новий продукт Palcohol отримав на днях від влади США, що контролює харчовий ринок країни, всі необхідні ліцензії", - зазначає газета.

  Найближчим часом у магазинах різних країн світу, а також через торговельні інтернет-портали можна буде купити упаковки сухих горілки та рому. У такі порошки досить додати склянки води, щоб отримати напій.

  Окрім горілки та рому, будуть порошки також із коктейлями Космополітан та Маргарита.

  Технологія виробництва Palcohol створена відомим фахівцем у галузі алкогольних напоїв американцем Марком Філіпсом. Вона відрізняється від уже наявних способів виробництва сухого спирту та порошкового алкоголю, які продаються у деяких країнах, включаючи Німеччину, Нідерланди та Японію.

  За словами Філіпса, одна з особливостей Palcohol полягає в тому, що алкогольні порошки можуть додаватися у різні кулінарні страви і тим самим "надавати їм нове і несподіване звучання".

  Веб-сайт компанії каже, що така альтернатива була створена на заміну рідкому алкоголю, який постійно дорожчає. "Що може бути гірше ніж платити 10, 15 і 20 доларів США, а ще податки та чайові? Візьміть з собою "Palcohol" та насолоджуйтеся напоєм, аби зекономити", - йдеться на сайті видання The Telegraph.

  На сайті також йдеться, що порошок можна додавати до їжі.

  Попередній матеріал
  Українці Маріуполя через бездіяльність міліції створюють свою Народну дружину
  Наступний матеріал
  Краматорську міліцію знову захопили бойовики
  Теги:
  Loading...