pic.com.ua

На саміті ЄС третього рівня санкцій щодо Росії, швидше за все, не буде - прем'єр Швеції

  На саміті ЄС, який наразі триває у Брюсселі, розширять другий пакет санкцій проти Росії, але третього рівня швидше за все не буде.


  Про це заявив прем'єр-міністр Швеції Фредрік Райнфельд, пише "Радіо Свобода".

  "На цій зустрічі ви побачите другий рівень санкцій: розширення списку, вочевидь, одинадцять нових імен, здебільшого, лідерів сепаратистів в Україні. Наш уряд висував умову: дати 72 години для виконання низки умов. Якщо цього не сталося, то будемо переходити до суворіших санкцій, до третього рівня. Однак, з огляду на незгоду багатьох європейських столиць, вочевидь, будуть тільки дискусії, та, можливо, додавання нових осіб до (існуючого) списку", – пояснив він.

  Наразі у Європейській раді розглядають українське питання.

  27 червня лідери ЄС висунули вимогу до президента Росії Володимира Путіна щодо реалізації програми деескалації напруженості в Україні. У проекті заяви липневого саміту зазначено, що необхідні заходи не було реалізовано повною мірою. Проект заяви розглядатимуть увечері в четвер на позачерговому саміті лідерів ЄС, і він може зазнати суттєвих змін, зазначає Bloomberg. Офіційно переговори стартують о 19:00 за київським часом у Брюсселі.
  Попередній матеріал
  Савченко розповіла про своє викрадення і тримання в російському СІЗО
  Наступний матеріал
  У Донецьку офіси Ахметова закриваються
  Теги:
  Loading...