На президентських виборах в Єгипті перемагає Сісі

  Після трьох днів голосування в Єгипті перемогу на президентських виборах здобуває колишній міністр оборони країни фельдмаршал Абдель Фаттах ас-Сісі.

  Як повідомляє виборча комісія, після підрахунку майже всіх бюлетенів Сісі отримує понад 92% голосів.

  За нього проголосували більше 23 мільйонів громадян Єгипту , в той час як за його єдиного суперника - лівоцентриста Хамдін Сабах близько 735 тисяч, зазначає "Радио Свобода".

  Нагадаємо, вибори в Єгипті розпочалися у понеділок, 26 травня, і мали тривати два дні. Однак через низьку явку виборців голосування було продовжене до трьох днів.

  Навіть попри додатковий день виборів і вихідний, явка склала менше 45%.

  Саме фельдмаршал Сісі керував армією Єгипту, коли в липні минулого року був зміщений з посади президент Мухаммед Мурсі. Також не без участі нинішнього кандидата в президенти у країні була заборонена ісламістська організаці Брати-мусульмани, членом якої був Мурсі.

  Після аборони у Єгипті почалося переслідування членів та прихильників організації. Тисячі людей були арештовані, більше тисячі засуджені до страти.

  Окрім того, сотні людей загинули внаслідок сутичок прихильників та противників Мурсі, які вийшли на масові протести після його відстронення та арешту.

  Попередній матеріал
  У Раді з’явився проект постанови про запровадження надзвичайного стану на Донбасі
  Наступний матеріал
  Путін прибув до Казахстану створювати ЄврАзЕС
  Теги: