На подолання наслідків повені влада Німеччини виділить 100 млн. євро

  Сто мільйонів євро фінансової допомоги отримають від влади Німеччини федеральні землі, що постраждали під час повені - заявила Ангела Меркель під час візиту до міста Пассау.
  Цей населений пункт у Баварії стихія пошкодила найбільше. Повінь там фахівці назвали найсильнішою за останні 500 років. Потерпають від високої води також Саксонія та Тюрингія. Паводки вирують у центральній Європі вже кілька днів. Їх спричинили сильні зливи, через які розлилися річки. Окрім Німеччини, висока вода дошкуляє Чехії, Польщі, Австрії, Швейцарії. Загинули щонайменше дев`ятеро людей, стільки ж зникли безвісти. Метеорологи застерігають: тепер до паводків слід готуватися словакам та угорцям.

  Ангела Меркель, канцлер Німеччини: "Ці повені - лихо історичного масштабу. Влада зробить усе можливе, щоби допомогти мешканцям постраждалих земель. Для цього з бюджету виділять 100 мільйонів євро. Місцеві мешканці вже почали ліквідовувати наслідки негоди, але для завершення робіт знадобляться тижні. Значні руйнування і втрата прибутків - проблеми, які неможливо вирішити миттєво. Тож я впевнена, що фінансова допомога не завадить".
  Попередній матеріал
  Віце-прем`єр Туреччини закликав негайно припинити протести
  Наступний матеріал
  Велика Британія відзначає 60-ту річницю правління Єлизавети ІІ
  Теги: