"Мій крок" Нікола Пашиняна набрала понад 70% голосів
"Мій крок" Нікола Пашиняна набрала понад 70% голосів 5 канал

На парламентських виборах у Вірменії впевнено переміг блок Пашиняна

Політсила лідера весняної оксамитової революції здобула понад 2/3 голосів виборців

За підсумками оброблення 100% бюлетенів з усіх виборчих дільниць, політичний блок "Мій крок" виконувача обов'язків прем'єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна переміг на позачергових парламентських виборах. За "Мій крок" проголосувало понад 70% виборців, передає "5 канал".

Крім блоку Пашиняна, до парламенту Вірменії проходять ще дві політичні сили. Це партія "Процвітаюча Вірменія" – її підтримали більш як 8% виборців. А також партія "Світла Вірменія", яка одержала понад 6% голосів.

Республіканська партія, на чолі якої стоїть колишній президент країни Серж Саргсян, не змогла подолати прохідний бар'єр у 5% (як і всі інші політичні сили), тож не буде представлена в новому парламенті.

Національні збори Вірменії складаються зі 105 депутатів. Для формування стабільної парламентської більшості необхідні 54% місць. Усього у виборах до парламенту брали участь 11 партій та блоків. На передвиборну кампанію кандидати мали лише 12 днів.

У жовтні Нікол Пашинян подав у відставку з посади в.о. прем'єр-міністра країни. Парламент двічі не зміг обрати нового прем'єра, тож був розпущений 1 листопада.

Попередній матеріал
Протести у Франції: в поліції заявили про "російський слід"
Наступний матеріал
Від протестів у Парижі постраждав Український культурний центр
Loading...