На одному із пляжів Ріо-де-Жанейро встановили велетенську скульптуру жіночої голови у воді

  Жіноча голова, як вид туристичної принади. Саме нею збагатився один із пляжів Ріо-де-Жанейро. Просто у воді біля берега - встановили велетенську скульптуру жіночої голови.

  Робота виконана з мармуру. Вона зображає обличчя 14-річної дівчинки з заплющеними очима. Мистецький проект називається "Бачити мої мрії". Його автор - іспанський архітектор та скульптор Жауме Пленса. Він створив скульптуру для фестивалю "Ідеї для Ріо". Митець пояснює: хотів привернути увагу туристів до краси узбережжя, а владу спонукати захищати цю красу. Місцеві мешканці та туристи зустріли нову окрасу пляжу із захватом.

  Турист: "Вперше я побачив цю скульптуру, коли проїжджав повз узбережжя на автобусі. Тепер - спепеціально повернувся, щоби краще її роздивитися. Вона дуже цікава, і з нею пляж виглядає незвично і прекрасно".

  Турист: "Я сприймаю цю скульптуру, як заклик про допомогу. Ніби сама бухта втілилася у дівчину яка виринає з глибин, щоби попросити звернути на неї увагу. Втім, це лише моє бачення, інші можуть сприймати скульптуру інакше". 

  Попередній матеріал
  У Гватемалі вивергається вулкан Фуего
  Наступний матеріал
  Понад тисяча людей стала безхатченками у Сан-Паулу
  Теги: