На місці аварії російського літака в Індонезії знайшли 12 тіл

  12 тіл загиблих евакуювали рятувальники з місця катастрофи російського літака в Індонезії. Кожне тіло 2 години несли на руках до майданчика для гелікоптерів. В Індонезії вже стемніло, тому операцію призупинили до ранку.

  Раніше на місце аварії вдалося висадити десантників. До уламків повітряного судна вони спустилися на мотузках з гелікоптера. Влада Індонезії погодилася на участь у пошуково-рятувальній операції фахівців російського МНС. Вони вже прямують до місця катастрофи. Нагадаємо, літак "Сухой Суперджет-100" зник з екранів радарів 9 травня під час показового польоту поблизу індонезійської столиці - Джакарти. На борту перебували 45 людей.

  Сусило Бамбанг Юдойоно, президент Індонезії: "Напередодні ввечері я спілкувався з президентом Росії Володимиром Путіним. Ми дуже засмучені катастрофою. Погодилися спільно розслідувати інцидент".

  Антон Катілані, голова департаменту ідентифікації жертв катастроф: "Натепер ми взяли 28 зразків ДНК пасажирів. На жаль, багато людей, які прийшли - не є прямими родичами".

  Попередній матеріал
  Прокуратура: винні у загибелі міліціонерів при затриманні Дикаєва постануть перед судом
  Наступний матеріал
  В Італії активісти звертають увагу влади на зростання кількості самогубств
  Теги: