На медичну експертизу доправили чільника МВФ Стросс-Кана

  На медичну експертизу доправили чільника Міжнародного валютного фонду - Домініка Стросс-Кана. Підозрюваний у сексуальних домаганнях до покоївки одного з нью-йоркських готелів добровільно погодився на обстеження. Через це на кілька годин відклали засідання суду, під час якого Стросс-Кану мають обрати запобіжний захід. Експерти зазначають, що звинувачення може поставити хрест на його професійній та політичній кар`єрі.

  У спеціальному відділі з боротьби із сексуальними домаганнями в нью-йоркському районі - Гарлем - провів ніч чільник Міжнародного валютного фонду - Домінік Стросс-Кан. Аби довести свою невинуватість він погодився на медичну експертизу. Через це судові слухання, на яких підозрюваному в спробі згвалтування мають визначити запобіжний захід, відклали на кілька годин.  

  Вільям Тейлор, адвокат Стросс-Кана: "Уряд Сполучених штатів запропонував Стросс-Кану пройти додаткові наукову та судово-медичну експертизу. Він добровільно погодився на це. З ії результати ми  прибудемо на судове засідання".

  Через затримання глава МВФ уже пропустив зустріч з канцлером Німеччини - Ангелою Меркель у Берліні. Також Стросс-Кан не встигає на сьогоднішнє засідання міністрів фінансів Євросоюзу в Брюселі. Під час нього мали обговорювати деталі надання допомоги Греції та Португалії. Юристи зазначають - скандал може завдати значної шкоди репутації посадовця і поставити під загрозу його подальшу кар`єру.

  Брюс Штайн, юрист: "Думаю, що це кінець гри для Стросс-Кана не лише у Міжнародному валютному фонді, а й на політичній арені. Тепер він навряд чи зможе бути гідним суперником президента Франції Ніколя Саркозі на наступних виборах".

  Напередодні покоївка одного з готелів Нью-Йорка звинуватила Домініка Стросс-Кана у сексуальних домаганнях і незаконному утриманні. За її словами, глава МВФ напав на неї, коли вона прибирали у його номері. Потому - не дозволяв піти. Стросс-Кана затримали в аеропорту за кілька хвилин до вильоту в Париж. Він керує Міжнародним валютним фондом з 2007-го року і збирався балотуватися від соціалістів на наступних виборах президента Франції.

  Олександр Войтко, "5 канал"  

  Попередній матеріал
  Новими санкціями погрожує Білорусі ЄС
  Наступний матеріал
  Реактор на "Фукусіма-1" стабілізувати не вдалося
  Теги: