На кінець жовтня відклали рішення про надання Греції чергового кредитного траншу

  На кінець жовтня відклали рішення про надання Греції чергового кредитного траншу міністри фінансів єврозони. Чи виділяти Афінам 8 мільярдів євро вони вирішать після вивчення доповіді про економічну ситуацію в країні.
  Відповідний звіт готують фахівці Європейської комісії. Раніше влада Греції повідомила, що не зможе виконати зобов`язання перед кредиторами. Попри жорсткі антикризові заходи рецесія в країні - набирає обертів. Та варіанти виходу Греції із зони євро чи оголошення країною дефолту міністри Єврогрупи категорично відкинули .  

  Жан-Клод Юнкер, голова Єврогрупи: "Ми зробимо все, щоби запобігти дефолту або виходу Греції з єврозони. Всі чутки про невідворотність котрогось з цих варіантів - абсолютно безпідставні".

  Оллі Рен, єврокомісар з економіки та монетарної політики: "Влада країни запроваджує необхідні антикризові заходи й рухається у правильному напрямку. Проте для надання чергового траншу нам потрібно по-новому оглянути економічну ситуацію в Греції. Почекаємо звіту Єврокомісії у другій половині жовтня".

  Попередній матеріал
  Потужні повені на Філіппінах
  Наступний матеріал
  Масові протести у Великій Британії
  Теги: