На Франкфуртському книжковому ярмарку Шварценеггер презентував автобіографію

  Власну автобіографію на Франкфуртському книжковому ярмарку презентував Арнольд Шварценеггер. Книжка зветься "Згадати усе", як і кінострічка 1990-го року з Арні у головній ролі.

  У своєму творі шестидесятип’ятирічний актор намагався приділити увагу як власним досягненням, так і поразкам. Каже: писати почав ще до сімейного скандалу, що призвів до розлучення. Свої стосунки із дружиною Марією Шрайвер Арні виклав повністю та якомога відкритіше. Після офіційної презентації книжки відбулася традиційна роздача автографів. Після закінчення свого губернаторського терміну Шварценеггер знову повернувся до кіно. Нова стрічка з актором з’явилася на екранах у серпні. Ще п’ять фільмів готуються до виходу.

  Арнольд Шварценеггер, актор: "Моя історія - дуже рідкісна і надзвичайна. Багато американців вважають її найкращою історією імігранта. Адже якщо ти наполегливо працюєш та маєш бачення мети - то можеш досягти чого завгодно в Америці. Усе можливе".

  Степан Карапетян, відвідувач: "Він неймовірний. Він бодібілдер, актор, політик та вже письменник. І каже, що не збирається зупинятися. Цікаво, що буде далі".

  Попередній матеріал
  Чавеса оголосили переможцем президентських виборів
  Наступний матеріал
  Магера: фальсифікаціям на виборах може запобігти активність і солідарність виборців
  Теги: