На Філіппінах триває пошуково-рятувальна операція

  Рятувально-пошукова операція триває не Філіппінах. За даними ЗМІ, внаслідок тайфуну «Хайян» там загинули понад 10 тисяч людей, постраждали -  дев’ять з половиною мільйонів. За офіційними ж даними, у моргах натепер - понад півтори тисячі жертв. 

   

  Кількість загиблих може зрости - кілька міст лежать у руїнах, і під завалами можуть залишатися люди.  Між тим мешканцям постраждалого регіону бракує продуктів та питної води. Рятувальники не можуть дістатися до потерпілих міст острова через заблоковані дороги.  На допомогу  - прийшла світова спільнота. Літаки з гуманітарною допомогою до острівної держави надсилають ООН та Європейський союз. Надати філіппінцям техніку для пошуку потерпілих, та  гелікоптери для евакуації - пообіцяли Пентагон та Японія, Австралія ж виділить постраждалим понад 9 мільйонів доларів. Між тим у бік Філліпін вже прямує новий циклон, застерігають синоптики. 

  Йоісхіде Суга: «Філіппіни зазнали значних руйнувань і ми висловлюємо потерпілим глибоке співчуття. Японія прагне допомогти, тож ми доправимо у постраждалі регіони медиків та спецтехніку. Ми тісно співпрацюємо з філіппінським урядом, щоби знати, яку ще підтримку можемо надати».

  Попередній матеріал
  ЗМІ: Потужний тайфун на Філіппінах забрав життя понад 10 000 людей
  Наступний матеріал
  Московський суд виніс вирок у справі про теракт в аеропорту «Домодєдово»
  Теги:
  Loading...