На Фіджі врятували підлітків, які провели 50 діб в морі

  Історія дивовижного порятунку. Біля берегів Фіджі рибалки знайшли човен з трьома підлітками 14-15 років. Як виявилося, вони дрейфували Тихим океаном упродовж 50-ти днів.
  Їхній човен за цей час подолав тисячу триста кілометрів. Хлопці дуже ослабли й отримали сильні сонячні опіки, але зберегли бадьорість духу. Врятованих доправили до шпиталю.

  Троє уродженців одного з новозеландських островів відпливли з рідного атола на сусідній острів на маленькому алюмінієвому човні ще 5-го жовтня. І - заблукали в океані. Пошуки рятувальників завершилися невдачею. Родини хлопців уже провели поминальні служби за загубленими дітьми. Тим часом підлітки виживали на просторах Тихого океану, харчуючись кокосами та чайками. Пили росу, яку збирали на світанках брезентом. А іноді - і морську воду. На човен із хлопцями випадково натрапив риболовецький траулер. Він врятував дітей і доправив до найближчого медичного центру на Фіджі.

  Франсиз Кін, речник морського флоту Фіджі: "Риболовецьке суднО Сан Нікуна поверталося до Нової Зеландії, коли рибалки помітили в океані човен із дітьми. Їх негайно доправилии до найближчого шпиталю на Фіджі".

  Малу Вільямс, родичка врятованого: "Я така щаслива, що наші хлопчики знайшлися, і готова плакати і танцювати одночасно".

  Попередній матеріал
  КНДР погрожує війною Південній Кореї через військові навчання
  Наступний матеріал
  Снігопади та похолодання у Німеччині
  Теги: