На екстрене засідання зібрався грецький уряд

  На екстрене засідання зібрався грецький уряд. Порядок денний - не оприлюднювали. Утім, є відмості проте, що чотири міністри виступили проти ініціативи прем`єра про проведення референдуму.

  Через це у п`ятницю на уряд чекає голосування з вотуму довіри в парламенті. Раніше стало відомо, що Афіни не отримають новий транш кредиту - до референдуму. Про це заявили лідери Франції та Німеччини після зустрічі з головою грецького уряду Георгіосом Папандреу. На розсуд народу винесуть питання - чи варто країні приймати фінансову допомогу Європи. Таке рішення грецької влади - стало неочікуваним для європейських лідерів і спричинило чимало питань. Адже усього тиждень тому вони - списали Греції половину боргу і пообіцяли нову позику.

  Вассо Папандреу, депутат від партії "ПАСОК": "Досить брехні. Настав час взяти на себе відповідальність - і для уряду, і для опозиції. Єдиний реальний вихід зараз - негайно призначити уряд національної єдності, керований президентом. Він має врятувати угоду про транш. Після цього - терміново провести дострокові вибори".

  Попередній матеріал
  До 27-ми зросла кількість жертв потужних снігопадів у США
  Наступний матеріал
  На популярному пляжі у Ріо-де-Жанейро з`явилися корови
  Теги: