На Домініканську республіку насувається тропічний шторм

  Тропічний шторм Ісаак вирує над Атлантикою. Натепер його епіцентр зафіксували - у сотні кілометрів від Домініканської республіки. Там оголосили штормове попередження.
  У найближчі кілька діб над країною пронесуться грози і шквали. Ймовірні паводки і зсуви ґрунту. Пориви вітру у епіцентрі шторму сягають 70-ти кілометрів за годину. Стихія посилюється і швидко рухається на північний захід. До приходу негоди - готуються і на Кубі. Там на Ісаака чекають вже за кілька днів. З американської бази Гуантанамо евакуювали цивільних, що прибули на попереднє слухання справи про теракти 11 вересня. Саме засідання - відклали. Американці побоюються, що Ісаак може зірвати з`їзд Республіканської партії запланований у Флориді на наступний тиждень - саме тоді шторм має дістатися американського узбережжя.

  Болівар Ледесма, метеоролог: "Над Домініканською республікою встановилася волога і туманна погода. Найближчим часом шторм Ісаак принесе сюди дощі, і вони триватимуть від 48 до 120 годин. А це означає, що слід підготуватися до можливих паводків і зсувів ґрунту. За нашими прогнозами, випаде до 200 міліметрів опадів. Але ця цифра може і зрости - шторм посилюється".
  Попередній матеріал
  Сирійська влада звітує про знищення 700 повстанців
  Наступний матеріал
  Масштабні пожежі на півночі Каліфорнії
  Теги: