На борт судна "Фаїна" доправили чергову партію питної води і харчів

  На борт захопленого піратами судна "Фаїна", в екіпажі якого 17 українців, доправили чергову партію питної води і харчів. Про це повідомили у прес-службі МЗС із посиланням на українське посольство в Кенії. Переговори про звільнення бранців тривають і досі.
  Тим часом, активність сомалійських піратів - лише посилюється. Цієї ночі вони спробували узяти штурмом індійське судно. На допомогу морякам прийшли їхні співвітчизники. І як результат - фрегат індійських ВМС потопив судно нападників.

  П.К. Банерджі, капітан: "Коли ми звернулися до них удруге, пірати відкрили вогонь. Наш фрегат захищався. Дуже швидко їхнє судно почало тікати. Ми чули вибухи. Очевидно, від озброєння, що зберігалося на борту".

  За даними Міжнародного морського бюро, у полоні сомалійських піратів нині перебувають 17 суден із різних країн з понад трьома сотнями членів екіпажу. Лише упродовж останньої доби морські розбійники захопили три кораблі. Минулими вихідними до їхніх рук потрапив саудівський танкер, навантажений нафтою. На борту "Сиріуса-Стар" - два мільйони барелів "чорного золота". Вартість вантажу - не менш ніж сто мільйонів доларів.
  Попередній матеріал
  Генпідрядника з реконструкції НСК "Олімпійський" визначать за 10 днів,- уряд
  Наступний матеріал
  Експерти прогнозують нульовий приріст ВВП в 2009-му році
  Теги:
  Loading...