На батьківщину повернули колишнього панамського диктатора Нор`єгу

  На батьківщину повернули - колишнього панамського диктатора Мануеля Нор`єгу. Там його доправили до в`язниці. Генерала визнали винним у корупції та вбивстві політичних опонентів.

  За це сімдесяти-семи-річного Нор`єгу - засудили до двадцяти років за ґратами. Останні два десятиліття - він провів за кордоном. 17 років - відсидів у американській в`язниці за звинуваченнями у наркоторгівлі. Потому ще один судовий вирок і ув`язнення - на цей раз у Франції, за відмивання грошей. Цьогоріч у листопаді французька влада погодилася на екстрадицію політика до Панами. Там його утримуватимуть у спеціальній в’язниці, оточеній тропічним лісом.

  Роксана Мендез, міністр внутрішніх справ Панами: "Наша країна нарешті отримала можливість почати процес, на який жертви диктаторського режиму чекали багато років. Наша судова система розгляне усі злочини, які Мануель Нор`єга здійснив, перебуваючи на посаді глави держави. А між тим - за уже доведені злочини - диктатор сидітиме у в`язниці, у таких самих умовах, як і будь-який інших в`язень у Панамі".

  Попередній матеріал
  Різдвяний потяг запустили у Мюнхені
  Наступний матеріал
  Нового суперника отримав французький президент
  Теги: