Третій землетрус у Новій Зеландії Фото earthquake-today.info

МЗС застерігає українців від поїздок до Нової Зеландії

  Країна продовжує боротися із наслідками потужних землетрусів

  У Новій Зеландії розпочалася евакуація туристів з районів, уражених землетрусом.

  Сотні людей забирали на гелікоптерах через неможливість проїхати по дорозі. Через землетрус найбільших пошкоджень зазнали саме автошляхи та залізничні колії. Чотири гелікоптера були направлені до південного міста Кайкура. Там заблокованими лишаються 1200 туристів. Цей регіон найбільше постраждав під час двох землетрусів напередодні. Майже половина будинків у місті зазнали руйнувань. Уряд закликав не виїжджати за межі області та очікувати на доправлення допомоги.

  У зв’язку із загрозою підвищеної сейсмічної активності на території Нової Зеландії, МЗС України рекомендує громадянам України тимчасово (упродовж 2-3 тижнів) утриматись від поїздок до цієї країни без нагальної необхідності.

  У разі потрапляння у надзвичайну ситуацію, загрози життю та здоров’ю громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України в Австралії за номерами гарячої лінії: +61475514592, +61262305789, e-mail: emb_aut@mfa.gov.ua, або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України: +38 044 238 16 57, e-mail: cons_or@mfa.gov.ua.

  Попередній матеріал
  Екс-офіцер ФСБ, що перейшов на сторону України, перед зникненням скаржився на погрози
  Наступний матеріал
  У Києві в годину пік зіткнулися дві маршрутки, є постраждалі

  Нову Зеландію знову трясе: стався третій за добу землетрус

  Потужний землетрус у Новій Зеландії: Перша хвиля цунамі досягла узбережжя країни

  У Новій Зеландії вилучено рекордну партію наркотиків