МЗС: всі українські бранці сомалійських піратів почуваються добре

  Усі 34 українці на захоплених сомалійськими піратами суднах почуваються добре. Про це сьогодні на брифінгу повідомив речник МЗС Василь Кирилич.

  Він не підтвердив інформацію про те, що один із моряків поранений. Пан Кирилич запевнив, що зовнішньополітичне відомство постійно тримає зв`язок з компаніями-операторами, які інформують про ситуацію на кораблях. За його словами, нині домовляються про звільнення бранців із суден "Аріана", "Марафон" та "Ганза Стевенжер". Переговори просуваються, але подробиці не розголошують - щоби не нашкодити процесу.

  Василь Кирилич, речник МЗС: "Переговорний процес триває. Усі члени екіпажів суден, про які ми згадували, на яких перебувають українці, перебувають на зазначених мною суднах. Ми очікуємо і є підстави говорити, що власне динаміка проведення переговорного процесу є висхідною. Члени екіпажів суден почувають себе задовільно, так як це можна почуватися у таких умовах".

  Нагадаємо, контейнеровоз "Ганза Стевенжер" потрапив у полон корсарів у квітні. На його борту двоє українців. Балкер "Аріана", з 24 нашими співвітчизниками, захопили другого травня. За його звільнення морські розбійники хочуть отримати 10 мільйонів доларів. Іще 8 громадян України на судні "Марафон" - у полоні піратів з 7 травня.

  Попередній матеріал
  "Аль-Каїда" погрожує США ядерною зброєю
  Наступний матеріал
  У Сомалі запроваджують надзвичайний стан
  Теги:
  Loading...