Фото hvylya.org

МЗС Румунії вимагає від Москви пояснень щодо висловлювань Рогозіна

  Міністерство закордонних справ Румунії зажадало від МЗС РФ роз'яснень щодо висловлювань спецпредставника президента РФ по Придністров'ю, віце-прем'єра Дмитра Рогозіна на адресу Бухареста.


  Як йдеться у повідомленні, яке опубліковано в суботу на сайті румунського міністерства закордонних справ, Бухарест розцінив як "дуже серйозну загрозу" на свою адресу заяви Д. Рогозіна в соціальних мережах, про те, що наступного разу він полетить на бомбардувальнику ТУ- 160, повідомляє Інтерфакс-Україна.

  "МЗС Румунії розцінює цю загрозу як дуже серйозну, особливо в нинішньому регіональному контексті. Ми просимо МЗС Росії публічно уточнити, чи відображають заяви віце -прем'єра Дмитра Рогозіна офіційну позицію уряду РФ по відношенню до Румунії як країні - члену ЄС і НАТО", - наголошується в повідомленні.

  Водночас, румунський МЗС підтверджує, що "Румунія підтримувала і підтримує у всьому режим санкцій, заснований Європейським союзом по відношенню до тих, хто загрожує територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України".

  Нагадаємо, Російський віце-прем'єр Дмитро Рогозін таки потрапив до Москви із столиці невизнаного Придністров'я, Тирасполя, куди завітав на День Перемоги. Яким чином – не каже, хоча раніше у соцмережах скаржився, що літаку з російською урядовою делегацією заборонили вхід у повітряний простір України і Румунії. 

  У вітчизняномв МЗС заявили, що Україна не чинила жодних перешкод для прольоту над свою територією літака з російською урядовою делегацією


  Попередній матеріал
  Ще один кандидат зійшов з президентських перегонів
  Наступний матеріал
  ПА ОБСЄ закликала скасувати референдуми на Сході України