5.ua

МЗС Росії пропонує членам ОБСЄ "отримати знеболювальне"

  МЗС Росії прокоментувало повідомлення американських та європейських розвідок про концентрацію значного контингенту російських військ на кордоні з Україною.

  Як заявив офіційний представник МЗС Олександр Лукашевич, у практиці взаємовідносин держав-учасниць ОБСЄ "є відпрацьовані і цілком надійні способи "отримати знеболювальне" у вигляді наземних і повітряних інспекцій за Віденським документом 2011 року, а також спостережних польотів відповідно до договором з відкритого неба".

  Російські маневри біля українських кордонів

  В МЗС запевняють, що можливість провести такі заходи була надана всім бажаючим.

  "Так що ж - були виявлені ознаки військової загрози з боку Росії на адресу України? Нічого подібного", - говориться у заяві дипвідомства.

  За словами Лукашевича, ніяких агресивних приготувань та жодної військової діяльності міжнародні спостерігачі не виявили: "Навіть українська інспекційна група, яка побувала 18- 0 березня цього року у Білгородській області, погодилася з тим, що ніякої великої військової діяльності не проводиться. Виявлені нею три батальйони ВДВ ЗС Росії, що знаходяться поза зоною постійної дислокації (тобто на навчаннях), навряд чи можна вважати ознакою "загрозливого нарощування військової потужності".

  Нагадаємо, раніше сьогодні повідомлялося, що Пентагон заявив, що США не бачать ніяких ознак військових навчань, якими Москва пояснила присутність значного контингенту військ біля українських кордонів.

  Фото: r-u.org.ua

  Попередній матеріал
  Одеські антимайданівці пікетували Одеську ОДА
  Наступний матеріал
  ГПУ відкрила п'яте кримінальне провадження проти Віктора Януковича
  Теги:
  Loading...