МЗС РФ: США за допомогою санкції намагаються змінити владу в Росії

  Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков заявив, що США намагаються змістити нинішню російську владу за допомогою санкцій.


  Про це Рябков заявив, виступаючи в ході слухань у Держдумі з питання про відносини Росії і США, передає "Русская служба Би-би-си".

  "Те, що метою санкцій є створення соціально-економічних умов для здійснення зміни влади в Росії - фактично не приховується", - заявив дипломат.

  На його думку, Вашингтон також чинить тиск і на своїх союзників заради того, щоб вони продовжували антиросійський курс.

  За словами Рябкова, російська влада не відчуває "нервозності" з цього приводу і діє "вивірено".

  Замміністра також зазначив, що "відносини (між Росією і США – ред.) почало лихоманити задовго до України". Так, за його словами, "перезавантаження" в російсько-американських відносинах фактично припинилася до початку другого президентського терміну Барака Обами.

  Раніше Конгрес США прийняв резолюцію про різке засудження дій РФ при президенті Володимирі Путіні по "проведенню агресивної політики проти сусідніх країн з метою досягнення політичного та економічного панування".

  У Москві резолюцію назвали антиросійською. Глава комітету Держдуми з міжнародних справ Олексій Пушков заявив, що вона стала офіційним оформленням нової холодної війни.
  Попередній матеріал
  Терористи обстріляли Горлівку: загинуло троє людей
  Наступний матеріал
  Сирія заявляє про обстріл з боку Ізраїлю