Фото kvedomosti.com

МЗС РФ: русофобська українська влада злочинними методами придушує протести на Сході

  Російська сторона вважає, що ситуація на Південному Сході України набуває  “вкрай небезпечного характеру” і тому вирішила винести це питання на терміновий розгляд Ради Безпеки ООН та ОБСЄ.

  Про цейдеться у заяві МЗС РФ, поширеній у неділю ввечері, 13 квітня.

  Як заявили у російському МЗС, "самопроголошена в результаті держперевороту київська влада взяла курс на силове придушення народних протестів, що стали реакцією на повне ігнорування законних інтересів жителів південно-східних регіонів, прямі погрози і насильство щодо всіх, хто не згоден із засиллям націонал-радикалів, шовіністичними, русофобськими, антисемітськими діями коаліції, яка запанувала в Києві за прямої підтримки США і Євросоюзу".

  "Особливе обурення викликає злочинний наказ Турчинова використовувати армію для придушення протестів", - заявила Москва, додавши, що проти “мирних” мітингувальників застосовують силу “бойовики “Правого сектору” та інші радикали”.

  "Вимагаємо від ставлеників "майдану", що повалили легітимного Президента України, негайно припинити війну з власним народом, виконати всі свої зобов'язання щодо Угоди від 21 лютого. Західні спонсори майданщиків, особливо ті, хто засвідчив згадануУгоду, а також США, що стоять за ними, зобов'язані приборкати підопічних, які вийшли з-під контролю, змусити їх відмежуватися від неонацистів та інших екстремістів, припинити застосування збройних сил проти українського народу і негайно почати справжній національний діалог з рівноправною участю усіх регіонів в інтересах якнайшвидшого проведення радикальної конституційної реформи", - йдеться в заяві МЗС РФ.

  Нагадаємо, МЗС України раніше заявило, що має незаперечні докази того, що за діями сепаратистів на Сході України стоять російські спецслужби.

  США, ЄС, та ряд окремих європейських держав також заявляли, що Росія розпалює конфлікт в Україні за допомогою своїх спецслужб.

  Дії сепаратистів, які захоплюють адмінбудівлі на Сході прокуратура назвала тероризмом. Попри це, влада все ж погодилася амністувати всіх, хто погодиться добровільно скласти зброю.

  Попередній матеріал
  МВС озброїть 12 тисяч чоловіків для боротьби з бандитами і терористами
  Наступний матеріал
  Понад 20 людей отримали поранення під час зіткнень у Маріуполі
  Теги:
  Loading...