МЗС просить українців не мітингувати у Туреччині

  Вітчизняне МЗС скасувало свої рекомендації утриматися від поїздок до Туреччини у зв’язку із загостренням безпекової ситуації в країні. Про це повідомили у Департаменті інформаційної політики відомства. Тепер українців просять не брати участі в акціях протесту, демонстраціях чи інших масових заходах, а також утриматися від відвідання місць надмірного скупчення людей, у разі ж потрапляння в надзвичайні ситуації - звертатися до посольства України в Туреччині.

  Вночі у Стамбулі знову сталися сутички протестувальників із поліцією. Цього разу не на головній площі міста, Таксимi, а біля стамбульського офіса прем`єр-міністра. У зіткненнях брали участь близько 10 тисяч людей, проти яких правоохоронці застосовували сльозогінний газ та травматичну зброю. Задля оборони від поліції демонстранти будували барикади. А от швидка на виклики протестувальників не реагувала, тож активісти самі організували пункти надання першої допомоги.

  Свою стурбованість ситуацією в Туреччині висловили в Євросоюзі. Крім того, залагодити конфлікт обидві сторони закликали у США.

  Попередній матеріал
  Перед фестивалем "Рок'n'Січ" на Трухановому острові провели толоку
  Наступний матеріал
  Попов вважає Київраду легітимною
  Теги:
  Loading...