5.ua

МЗС Польщі: Росія фінансує диверсантів в Україні

  Росія фінансує диверсійну діяльність в Україні. Слідом за вітчизняним МЗС про це заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський в інтерв'ю американському телеканалу СNN.

  Політик зауважив: "Сильніша країна спочатку займає частину слабшої, а пізніше фінансує диверсійну діяльність, пояснюючи це етнічними проблемами, яких не існує". На думку Радослава Сікорського, президент Росії Володимир Путін своїми діями в Україні загрожує Європі поверненням до пекла 20-го століття, яке виникло через бажання деяких держав змінювати свої кордони – нібито, для захисту інтересів національних меншин. За словами польського міністра, різні країни відчувають зараз загрозу, адже у кожній із них живуть нацменшини. Сікорський нагадав, що західний світ готує третій пакет санкцій на випадок, якщо Росія вдасться до подальшої військової агресії проти України.

  Нагадаємо, сьогодні держсекретар США Джон Керрі заявив, що у зіткненнях на сході України беруть участь провокатори й агенти російських спецслужб, які були направлені туди з метою "посіяти хаос".

  Попередній матеріал
  85% українців готові обирати Президента - опитування
  Наступний матеріал
  Кім Чен Ин спалив міністра незвичайним способом - ЗМІ