МЗС КНДР офіційно повідомило ООН про можливість війни

  Про загрозу війни в північно-тихоокеанському регіоні офіційно проінформувало Раду безпеки Організації об`єднаних націй міністерство закордонних справ Північної Кореї.

  У повідомленні, оприлюдненому центральною телеграфною агенцією країни, йдеться: "Ситуація на півострові висить на волосині через провокації ядерної війни з боку Сполучених Штатів і їхніх маріонеток у Південній Кореї". Пхеньян також закрив останню лінію військового зв`язку із Сеулом.

  Напередодні Пхеньян привів у повну боєготовність ракетно-артилерійські війська. Командування наказало солдатам готуватися до ударів по американських базах на островах Гуам і Гаваї та на материку. В центрі північно-корейської столиці постійно транслюють телезвернення із закликами до відплати імперіалістам.

  Громадянин КНДР: "Моє серце горить від думок про праведну помсту. Ми більше не можемо терпіти провокацій. Я готовий воювати у великій битві за справедливість і перетворити територію США на попіл".

  Громадянин КНДР: "Як американці посміли зневажити гідність наших верховних лідерів? Армія та народ перебувають у повній боєготовності. Один наказ від командирів, і ми зітремо янкі з лиця Землі".

  Попередній матеріал
  Завтра кіпрські банки відновлять роботу - але з низкою обмежень
  Наступний матеріал
  Під КМДА мітингували з вимогою відставки Попова
  Теги:
  Loading...