МЗС Грузії: Тбілісі не піде до НАТО без України

  Тбілісі не піде до НАТО без України. Про це заявила міністр закордонних справ Грузії Ека Ткешелашвілі - передає Радіо "Свобода". За її словами, зближення з Альянсом разом з Україною дасть набагато більше можливостей.
  Заява пролунала у Варшаві, де напередодні представники Євросоюзу, посадовці зі Сполучених Штатів та Грузії обговорили долучення країни до ПДЧ у НАТО та співпрацю з ЄС. Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський припустив, що офіційні Париж та Берлін можуть змінити свою думку щодо приєднання Тбілісі до Плану з набуття членства в Альянсі, якщо ситуація з Абхазією значно погіршиться. У свою чергу, представник Сполучених штатів Метью Бріза у загостренні протистояння на грузинсько-асетинському кордоні винуватить Москву.

  Метью Бріза, представник США: "Росія сама посилила конфлікт у Абхазії. Грузія, своєю чергою, підійшла до вирішення конфлікту виважено та розсудливо. Утім Тбілісі потрібно шукати нових конструктивних підходів, враховуючи що Москва додатково вводить своїх солдатів до Абхазії".

  Радослав Сікорський, Міністр закордонних справ Польщі: "Країни, які заветувАли вступ Грузії до НАТО, невдовзі побачать, що провокативні дії сусідніх країн повністю дестабілізують ситуацію у регіоні. І це може спонукати їх змінити своє рішення та підтримати приєднання Грузії до ПДЧ. І цілком можливо, що це станеться вже у грудні".
  Попередній матеріал
  Берлусконі відзвітував про свої стосунки з Фемідою за останні 14 років
  Наступний матеріал
  Повстанці у Нігері звільнили 4 французьких заручників
  Теги:
  Loading...