МЗС: Доля одного українця з корабля "Black Rose" досі невідома

  Невідомою залишається доля одного українця з корабля "Блек Роуз", який потрапив у шторм в Індійському океані. Про це повідомив речник МЗС Василь Кирилич. За його інформацією, шістьох членів екіпажу вдалося врятували. Нагадаємо, що раніше дружина одного із врятованих повідомила "5 каналу" про 10-х вцілілих, які зараз без грошей та документів перебувають в індійському готелі.

  Василь Кирилич, речник МЗС: "Врятували 6 громадян України, членів екіпажу. Старший механік зник безвісти і власне постало питання негайного пошуку і здійснення чи то проведення оператично-рятувальних заходів".

  Речник МЗС також повідомив подробиці щодо іншої резонансної справи. Судно "Аріана" із 24-ма українцями - й надалі в полоні сомалійських піратів - про викуп домовитися не вдалося. За словами дипломата, переговори йдуть надзвичайно важко. Деталі перемов із піратами - тримають у секреті. Василь Кирилич наголосив - українці на судні забезпечені найнеобхіднішим - водою, їжею, ліками та пальним. Судно "Аріана" перебуває у полоні сомалійських піратів з 2 травня. Усі 24 члени екіпажу є українцями.

  Василь Кирилич, речник МЗС: "Поширена у ЗМІ інформація чи повідомлення про начебто пірати досягнули домовленості зі судновласником щодо звільнення заручників не відповідає дійсності. Насправді спостерігається процес у переговорному, у власне переговорах".

  Попередній матеріал
  Французька поліція арештувала 2 українських велогонщиків
  Наступний матеріал
  Нове зверення до американців від Усами бен Ладена
  Теги: