5.ua

МЗС Британії суворо попередило про дуже серйозні наслідки російської агресії на Сході України

  Міністр закордонних справ Великої Британії Філіп Хеммонд заявляє, що Росія повинна вивести військовий персонал та бронетехніку, якщо така є, з території Україні, інакше наслідки "будуть дуже серйозними", передає УНІАН.


  Про це він заявив у п’ятницю в Брюсселі напередодні позачергового засідання Ради ЄС з питань закордонних справ, передає власний кореспондент УНІАН.

  "Я дуже стривожений повідомленнями, що російська військова бронетехніка цього ранку могла перетнути кордон (з Україною – Ред.). Гуманітарний конвой як такий – це окреме питання. Але якщо є будь-який російський військовий персонал чи бронетехніка на сході України - вони повинні бути негайно відведені. В іншому випадку, наслідки будуть дуже серйозними", - заявив Хеммонд.

  Міністр закордонних справ Великої Британії висловив впевненість, що на сьогоднішньому засіданні міністри країн ЄС закличуть "росіян вивести військовий персонал, який є в східній Україні, покласти край підтримці сепаратистів, що вони роблять останні декілька місяців".

  "Ситуація потенційно дуже небезпечна", - наголосив Хеммонд.
  Попередній матеріал
  У Нігерії, де вирує Ебола, звільнили 26 тисяч лікарів
  Наступний матеріал
  В Криму дефіцитними стануть картопля і яйця
  Loading...