МВС: Картину Караваджо повернуть в Україну після експертизи

  Знайдену в Німеччині картину Караваджо "Взяття Христа під варту" повернуть в Україну після експертизи. Про це повідомив вітчизняний міністр МВС.
  За його словами, нині вирішується питання і про екстрадицію трьох затриманних українців, які намагалися збути викрадений шедевр. Анатолій Могильов повідомив, що картину викрали не на замовлення, а як цінний предмет для подальшого продажу. Зараз встановлюють, як саме полотно італійського майстра переправили через кордон України.

  Анатолій Могильов, міністр МВС України: "Доказана причастность данной групы к более чем 20 кражам на территории Украины. Группа действовала на протяжении нескольких лет. Воровали те помещения, где находились большие ценности. Изъяли ту картину, которая была украдена в Одессе, теперь проведём экспертизу и будем устанавливать её ценность"

  Одну з найцінніших картин викрали з музею Одеського західного і східного мистецтва 31 липня 2008 року. Експерти оцінюють вартість полотна у 100 мільйонів доларів. Утім є й ті, хто вважає, що викрадене полотно - лише копія, а оригінал зберігається у Національній галереї Ірландії в Дубліні.

  Попередній матеріал
  Екс-керівник Держрезерву спростовує заяви голови СБУ
  Наступний матеріал
  У Ірані відкрився музей сміття
  Теги: