МВФ надасть фінансову допомогу Афінам лише після виборів президента

  МВФ разом з іншими міжнародними кредиторами Греції відновить переговори про надання нових кредитів Афінам лише після виборів і формування нового грецького уряду.

  За словами речника МВФ Джеррі Райса, наступний кредитний транш Греції можуть виплатити лише після проведення парламентських виборів у січні 2015 року та формування нового уряду, повідомляє DW.DE.

  Як зазначив Джеррі Райс, переговори "трійки" міжнародних кредиторів (МВФ, Європейського Центробанку та Єврокомісії) з Афінами поновляться лише тоді, коли буде новий уряд.

  За його словами, нині у Греції немає невідкладної потреби у фінансовій підтримці. Програма фінансової допомоги Греції була продовжена 8 грудня на 2 місяці - до лютого 2015 року. За цей час фахівці мали перевірити грецьку фінансову ситуацію, щоб згодом вирішити, чи виплачувати Афінам чергову позику обсягом 7 млрд євро. В іншому разі, як заявляли в грецькому уряді, країні цієї весни загрожує неплатоспроможність.

  Тим часом Греція готується до проведення дострокових парламентських виборів, оскільки депутати напередодні не змогли з третьої спроби обрати президента країни. Відповідно до грецького законодавства, після цього парламент розпускають і призначають нові вибори.

  Євросоюз, МВФ і Європейський Центробанк з 2010 року рятували Грецію від банкрутства за допомогою програм допомоги обсягом 240 млрд євро. У відповідь уряд в Афінах зобов'язався заощаджувати та здійснювати непопулярні реформи.

  Попередній матеріал
  Терористи передали українцям пораненого "кіборга"
  Наступний матеріал
  Росіяни знищили енергетичну інфраструктуру селища Чорнухине – мешканці замерзають

  Греція відмовляється від кредитів МВФ

  Греція офіційно переймає головування у ЄС

  Греція обіцяє пришвидшити процес підписання асоціації України з ЄС

  Греція підписала з Росією військовий контракт